Ana Sayfa / Hurma Hakkında / Hurma Çeşitleri

Hurma MamülleriHurma Kahvesi Hurma Kahvesi
Hudri ve Sugai cinsi hurma çekirdeklerinin öğütülmesi ile elde edilir. Türk kahvesine benzer renk ve kokudadır. Zihin açıcı, dinlendirici, asabilik-sinir bozukluğu ve strese iyi gelir. Aynı zamanda kabızlığı giderip sindirimi kolaylaştırır. Diğer kahveler kadar kafein içermemesinden çarpıntı, sinirlilik ve bağımlılığa yol açmaz. Bir miktar Türk kahvesi içerir, katkı maddesi içermediğinden son kullanma tarihi yoktur, tazedir.
Ürün detay sayfası
Hurma Şekeri Hurma Şekeri
Ailenizle severek yiyebileceğiniz, aynı zamanda da misafirlerinize ikram edebileceğiniz, ünlü Konya şekerinin yerini alan, tek tek özel ambalaja konularak paketlenen yeni ve orijinal bir lezzet : "Hurma Şekeri". Hurmalı Mevlana Şekeri olarak da bilinmektedir.
Ürün detay sayfası
Hurma Reçeli Hurma Reçeli
Çekirdeksiz hurmalardan, hijyenik koşullarda elde edilen, farklı bir lezzet arayanlar ve sağlığına önem verenler için üretilmiş leziz bir ürün; Hurma Reçeli. Özellikle sabahları gün boyu gereken enerji ihtiyacını karşılayacak besin değerlerine sahip olan hurma reçeli kahvaltıların vazgeçilmez bir parçası olacak.
Ürün detay sayfası
Hurma Pekmezi Hurma Pekmezi
Besleyici özeliği oldukça zengin bir üründür. Hurmadan elde edilen pekmez daha hafif ve lezzetlidir. Meyvenin ezilerek kaynatılması ile üretilen yoğun, tatlı bir şuruptur. Kahvaltı sofralarında tahin ile karıştırılıp yenildiğinde çikolata tadı vermekte ve özellikle pekmez yemesi istenen çocuklar için severek yiyebilecekleri bir ürün haline gelmektedir.
Ürün detay sayfası
Hurma Ezmesi Hurma Ezmesi
Halas cinsi hurmaların uygun şekilde ezilmesi ile elde edilir. Halas cinsi hurma şeker hastaları için uygun bir tür olduğundan şeker hastaları da ürünümüzü rahatlıkla tüketebilir. Hurma ezmesi ekmeğe sürülerek ya da direkt olarak tüketilebilen özel bir üründür.
Ürün detay sayfası
Hurmalı Pasta Hurmalı Pasta
Dışında lezzetli kurabiye içinde ise özenle hazırlanmış besleyici hurma mamulü bulunan, hijyenik koşullarda üretilip ambalajlanan, dünyanın her tarafında beğeniyle tüketilen, ailenize ve misafirlerinize çay ve kahvenin yanında sunabileceğiniz leziz bir ürün: "Hurma Pastası". Kalori değeri: 180 kalori (100 gr için)
Ürün detay sayfası
Hurma Poleni Hurma Poleni
Hurma Poleni; erkek hurma ağacının dişi hurma ağacını dölleme amacıyla üretmiş olduğu polenlerdir. Bal ile karıştırılarak yenmesi tavsiye edilmektedir.Hurma.com satmış olduğu hurma poleninin hiçbir katkı maddesi içermediğini, %100 doğal olduğunu garanti eder. Ürünümüz piyasadaki standart hurma poleninden farklı olarak doğal üretim sahasından bizzat tarafımızca ithal edilmektedir.
Ürün detay sayfası
hurma kampanya